Új futó oldala – minta, próba

Futó esemény adatai

“Jótékony céllal állok rajthoz, a súlyosan, halmozottan sérült gyerekek iskoláztatásával, kommunikáció fejlesztésével foglalkozó Bliss Alapítvány futócsapatának tagjaként. Az adománygyűjtési célom 40 000 Ft, ami 1 gyermek 1 havi speciális, egyéni fejlesztését biztosítja. Kérlek, segíts Te is az elérésében! Támogasd futásomat!”

Zé a hintánZé a futó – futás

futó
Dátum
Vénuszlakó
Adománygyűjtési célom: 40 000 Ft.
Kódom: zéééééé

“Gyermekkoromtól kezdve sportolok, a sport szeretete elkísér életemben. Amióta megismertem a Bliss Alapítványon keresztül az ott tanuló Fejlesztő-nevelő oktatásban részesülő kis diákokat, amikor időm engedi igyekszem segíteni nekik.

Csatlakoztam a programhoz mert segíteni szeretnék , illetve felhívni a figyelmet a Bliss alapítvány munkájára. Kérlek állj mellém és támogasd Te is a súlyosan, halmozottan sérült gyermekek oktatását egy színházjegy, üdítő árával. Minden adomány számít! Köszönöm!”

Támogatás

Támogatom!