Tavaszi Gála – 2015

A Tavaszi Gálaesten fellép a Rock & Magic SE gyermektánccsoportja, Sarkadi Bence, bábművész, és Weiner Leó Zeneiskola és Zeneművészeti Szakközépiskola zenekara. A gálán mindenkit szeretettel várunk!
Cím: Újbuda Polgármesteri Hivatal Díszterem, Zsombolyai utca 5.
Az alapítvány FB oldala: www.facebook.com/blissalapitvany

2015.01.10-2015.04.04 közötti időszakban összesen 37 db, Fekete-Vincze Beáta, a Ceruza portrék oldal tulajdonosa által rajzolt, és felajánlott portréra lehetett licitálni. A befolyt, teljes összeget a Bliss Alapítvány kapja, akik súlyosan halmozottan sérült gyerekek és családtagjaik mindennapjait próbálják könnyebbé tenni. A nyerteseket megkérjük, hogy a felajánlott összeget juttassák el nekünk, bankszámlaszámunk: 11712004-20070579. Köszönjük! A rajzokat új tulajdonosaik 2015.04.27-én ünnepélyes keretek között vehetik át Újbuda Polgármesteri Hivatal Díszteremében.

Tavaszi Gála