Rólunk

Elérhetőségünk: Bliss Alapítvány

Működtetett intézménye: Segítő Kommunikációs Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Pedagógiai Szakszolgálat, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola

Címünk: 1112 Budapest XI., Neszmélyi út 36.
(Őrmezői lakótelep)

Telefon fax: (+361) 310-3583

Email: info@bliss.org.hu

igaz_vilagigaz_vilag_teIgaz világ
Takáts Eszter előadóművész, dalszerző, énekes vállalkozott arra, hogy alapítványunknak, alapítványunkról ír és előad egy dalt.

A Bliss Alapítvány története

A Bliss Alapítvány 1987. januárjában alakult ún. közérdekű kötelezettségvállalásként, azaz magánszemélyek és cégek adományaiból. Az ország egyik első civil szervezeteként szolgáltatásokat, képzést, oktatást ajánlott fel a gyógypedagógia és a rehabilitáció egy addig ismeretlen területén. Bátran kimondható, hogy a Bliss Alapítvány – amely a teljes földrajzi régióban elsőként honosította meg, és a szolgáltatás-oktatás-kutatás egységbe forrasztásával magas színvonalra emelte az AAK-t – eddigi munkássága a magyar civil társadalom és a gyógypedagógia kiemelkedő sikertörténete.

Az SKMK/Segítő Kommunikációs EGYMI története

A név változott, de a Bliss Alapítvány által 1993-ban létrehozott, komplex kommunikációfejlesztést végző rehabilitációs központ számunkra, az alapítók és dolgozók számára, mindig is SKMK volt és maradt…

Dokumentumok

A Bliss Alapítvány nyilvános dokumentumai itt érhetők el.

Önkéntesek

Jelentkezz Te is Önkéntesnek a Bliss Alapítványhoz!

Kerti munka: ásás.

Kapcsolatfelvétel