Kommunikálni jó!

Kommunikálni jó! A Bliss Alapítvány 2015. évi konferenciája (Meghivo a_Bliss Alapitvany_Konferenciájára)

Beszámoló a 2015. december 4-én tartott szakmai konferenciáról.

Nagy érdeklődés kísérte december 4-én tartott konferenciákat, ahol bemutattuk Aki Amit Kérdez… című friss kiadványunkat. A könyv 30 év diagnosztikai tapasztalatai alapján készült útmutató gyakorló szakemberek számára a súlyos mozgássérült, nem beszélő személyek augmentatív, alternatív kommunikációs lehetőségeik szempontjából történő vizsgálatához.
A konferencia második részében számoltunk be az október 12-14. között tartott regionális AAK konferenciáról, a 10. jubileumi ECER AAC konferenicáról Kisinyovban, ahol a Bliss Alapítvány munkatársai két előadással, egy workshoppal és három poszterrel képviselték Magyarországot.