Kézilabda mérkőzések – Híd-Unió SE

2014. október 11., Híd-Unió SE mérkőzései

“A mi álmunk valóra vált. Most szeretnénk segítséget nyújtani azoknak a gyermekeknek, akik tudják, hogy milyen a mindennapos küzdelem, valamint az őket nevelő és oktató pedagógusoknak, akik az év minden napján fáradhatatlanul támogatják őket céljaik elérésében. Kérlek segíts Te is célunk elérésében és támogass minket!”

HidUnioSEKézilabda mérkőzések – Híd-Unió SE

Kézilabda mérkőzése
Adománygyűjtési célja: 150 000 Ft.
Kódom: hiduniose

“A Híd-Unió Sportegyesületet 2004-ben egy sportszerető ember, Rétlaki Gergely alapította. Az interneten toborzott 18 érdeklődővel megalakult labdarúgó-csapatunk. A következő években újabb szakosztályok jöttek létre, férfi és női labdarúgók, kézilabdázók, kosárlabdázók, valamint sakkozók is csatlakoztak hozzánk, így a Híd-Unió SE az elmúlt évtized egyik legdinamikusabban fejlődő egyesülete lett. Jelenleg több mint százan sportolnak nálunk…

Egy álomból… Mi ez, ha nem sikertörténet?

Kérlek segíts Te is célunk elérésében és támogass minket!”

Adjunk együtt és varázsoljunk szavakat a némaságba!

Adományozási lehetőségek:

Személyesen:

2014. október 11. 13:15, Híd-Unió SE – Pénzügyőr SE II, férfi kézilabda mérkőzés
2014. október 11. 14:45, Híd-Unió SE – Csepeli ÁSÉE II, női kézilabda mérkőzés
2014. október 11. 18:15, Híd-Unió SE – Csanádi KSE SE, női kézilabda mérkőzés
200+ Forintos belépőjegy megvásárlása (Természetesen a mérkőzések ingyen is megtekinthetők, minden szurkolót várunk szeretettel!)
500+ Forintos tombola megvásárlása
A helyszínen (Csepel, Simon Bolivár sétány 1-3.) adománygyűjtő doboz kerül kihelyezésre

Pataki-Juhász Andrea x Ft
anonim x Ft
anonim 2500 Ft
ETO póló licit – Czipó Áron 22 000 Ft
Jótékonysági kézilabda nap 70 960 Ft Köszönjük, hogy ott voltatok!
ÁMK spcs, Csepel 32 400 Ft
Pataki Péter 11 500 Ft