Karácsonyi adománygyűjtés

Közeleg a Karácsony, mindannyian szeretünk örömet szerezni.

Szeretnénk a figyelmedbe ajánlani a Bliss Alapítvány karácsonyi adománygyűjtését, amely során 4, a beszéd- és mozgásképtelen gyermekek oktatását elősegítő projekt megvalósulását támogathatod nagyon egyszerűen, mindössze 2 kattintással.

A Bliss Alapítvány 1987 óta – Magyarországon egyedülálló módon – olyan beszédképtelen és súlyosan mozgássérült gyermekeket tanít kommunikálni, akik születésük, betegség vagy baleset során központi idegrendszeri sérülést szenvedtek.

Ha van éppen 1 perced és szeretnéd megismerni a 4 cél részleteit illetve hozzájárulni elérésükhöz:

• Látogass el az alábbi honlapra: www.blissalapitvany.hu/karacsonyi-adomanygyujtes,
  • Válassz egy vagy több számodra szimpatikus küldetést,
  • Jelölj meg egy támogatási összeget és fizetési módot.
  • Ne felejtsd el megadni az e-mail címedet, hogy az adománygyűjtés után értesíteni tudjunk Téged a támogatott projekt sikerességéről.

Az adománygyűjtéssel kapcsolatos aktualitásokat itt az esemény hírfalán, Facebook oldalunkon illetve honlapunkon is figyelemmel követheted. Segítségedet előre is köszönjük!

Kellemes ünnepeket kívánunk!
Bliss Alapítvány