Jótékonysági futás

Idén újra részt vesz alapítványunk a Spar Maratonon.

Kollégáink nagyon lelkesek, de csapattársakat, támogatókat, szurkolókat keresnek.

2014-ben nagyon nagy sikere és nagy részvétele volt a maratonnak. Sok család, dolgozó és ismerős vett részt a jótékonysági eseményen.

Egy kis videóösszeállítás, érdemes megnézni, mert nagyon kedves.

Első körben keresünk olyan lelkes futókat, akik csapatban vagy egyéni indulóként vállalják, hogy a Bliss Alapítvány színeiben futnak és az elkövetkezendő szűk egy hónapban adományokat gyűjtenek az alapítványnak.

Minden indulótól szeretnék kérni egy pár mondatos bemutatkozást, egy fényképet és egy célt, amire gyűjt. Ezek felkerülnek a facebookra, hogy ezáltal is növeljük az adományozási kedvet.
Adományokat lehet gyűjteni az alapítvány elektronikus csatornáin keresztül, vagy készpénzben.

Másodsorban keresünk lelkes szurkolókat is, akik részt vennének velünk az eseményen. Jó lenne, ha minél többen lennénk.
Az indulóknak Bliss Alapítványos pólót tudunk biztosítani.

Jelentkezni, illetve további információt kérni az alábbi elérhetőségen lehet: paless.eszter@bliss.hu

Köszönjük!

futas