Igaz világ – Dal premier

Takáts Eszter előadóművész, dalszerző, énekes ebben az évben arra vállalkozott, hogy alapítványunknak, alapítványunkról ír és előad egy dalt. A végleges verziót sok egyeztetés és munka előzte meg mindkét fél részéről, és az élő ősbemutatóra 2015. április 27-én került sor, a Bliss Alapítvány Tavaszi Gáláján.

Most készült el a dal videoklipje is, amelyen intézményünk tanulói is együtt zenélnek Eszterrel. Az Igaz világ dal megszületésével az volt a célunk, hogy röviden, érdekesen, mindenki számára érthetően bemutassuk, megmutassuk, hogy a nem beszélő tanulók hogyan kommunikálnak, milyen gondolataik, érzéseik vannak… hogy ők is ugyanolyan gyermekek, mint a többiek, csak éppen másképp fejezik ki magukat. Fogadjátok sok szeretettel!

igaz_vilag_te