Fazekasné Hauk Edit

“Jótékony céllal állok rajthoz a 2014. október 11.-i, 29. SPAR Budapest Maraton Fesztiválon, a súlyosan, halmozottan sérült gyerekek iskoláztatásával, kommunikáció fejlesztésével foglalkozó Bliss Alapítvány futócsapatának tagjaként. A csapatom adománygyűjtési célja 100 000 Ft, ami 1 gyermek 1 havi oktatását biztosítja. Kérlek, segíts Te is az elérésében! Támogasd futásomat!”
HaukEditFazekasné Hauk Edit – maraton váltó

Maraton váltó
Halászi
Látszerész, ELTE BGGYK levelezőn tanuló diák
Csapatom adománygyűjtési célja: 100 000 Ft.
Kódom: haukedit
Csapatom neve: Értük lépünk

“Jótékony céllal állok rajthoz a Spar Budapest Maratonon, a súlyosan, halmozottan sérült gyerekek iskoláztatásával, kommunikációs lehetőségeik fejlesztésével foglalkozó Bliss Alapítvány színeiben.
Futásommal olyan családoknak szeretnék segíteni, akiknek nehezebb feladat jutott.

Az én gyermekeim egészségesek, sportolnak, futnak, kommunikálnak, mégis próbálom átérezni azoknak a szülőknek a helyzetét, akik halmozottan sérült gyermekeket nevelnek. A mindennapi kihívások mellett súlyos anyagi terhet ró rájuk gyermekeik megfelelő iskoláztatása, mely később megkönnyítheti felnőtt életüket. A Futó Angyalok teljesítményükkel a sérült gyermekek speciális szükségleteire hívják fel a figyelmet.

Kamaszkorom óta futok, mindig sokat jelentett életemben a sport. Kikapcsol, átlendít a nehézségeken. Nem csak a fizikai erőnlétemnek tesz jót, hanem lelkileg is feltölt, ahogy a szabadban látom magam körül a természet szépségeit, az évszakok változását futás közben.

Mi tudunk futni, Ők nem…hát fussunk értük, lépjünk értük, tegyünk együtt a gyerekek jövőjéért!
Három csapattársammal együtt az adománygyűjtési célunk 100.000 Ft, mely összeg egy gyermek egy havi taníttatását biztosítja.

Kérlek segíts Te is célom elérésében, támogasd futásunkat egy mozijegy, vagy egy vacsora árával!
Segítsük együtt a gyermekeket!”

anonim x Ft
anonim x Ft Hajrá csajok!
anonim x Ft Sok sikert!
Fazekas Sándor 2000 Ft
Hauk Gáborné 1000 Ft
Bakó Margit 1000 Ft
Szirányi Mariann Mazsi x Ft Hajrá Edit! Hihetetlenek vagytok! Köszönöm!!!
Süly család 1000 Ft Büszkék vagyunk rátok csajok! Sok sikert!
Lantos Erika és Pepe Martin x Ft Büszke vagyok rátok
Baloghné Kovács Renáta 1000 Ft
Bodicsné Kótai Mariann 1000 Ft
Asztalos Barbara 3000 Ft
Borbély Vilmos 2000 Ft
Andi, Mari, Hugi, Marcsi 5000 Ft Hajrá! Büszkék vagyunk rátok!
Nagyné Kálmán Piroska 2000 Ft
anonim x Ft
Hegyi Orsi 2000 Ft Veled vagyok!
Jakab Katalin x Ft Hajrá lányok! Büszke vagyok Rátok!!!
anonim 3000 Ft
Molnár Ildi x Ft Sajnos nem tudok elmenni szurkolni,de gondolok rátok! <3
Valiczkó Anita x Ft
Lusták Andrea 1000 Ft Hajrá csajok! Szurkolok Nektek, hogy a 8 és 11 km-es távok csak úgy elhussanjanak a lábaitok alatt