Farkas Zsuzsa

“Jótékony céllal állok rajthoz a 2014. október 11.-i, 29. SPAR Budapest Maraton Fesztiválon, a súlyosan, halmozottan sérült gyerekek iskoláztatásával, kommunikáció fejlesztésével foglalkozó Bliss Alapítvány futócsapatának tagjaként. Az adománygyűjtési célom 40 000 Ft, ami 1 gyermek 1 havi speciális, egyéni fejlesztését biztosítja. Kérlek, segíts Te is az elérésében! Támogasd futásomat!”

FarkasZsuzsaFarkas Zsuzsa – maraton futó

Egyéni maraton
Yes Travel Kft.
Adománygyűjtési célom: 40 000 Ft.
Kódom: farkaszsuzsa

“Gyermekkoromtól kezdve sportolok, a sport szeretete elkísér életemben. Két gyermekem van, 17 és 12 évesek. Születésük után rájöttem, hogy a legegyszerűbb és leggyorsabb módja a sportnak, ha az ember felveszi a futócipőjét, kilép az ajtón és már indul is! Az első alkalom, kb. 20 perc volt és küzdöttem a levegőért. Tavaly 42 évesen futottam az első maratonom itt Budapesten.

Az irodában, mind az öten futunk ! A családomban is jó példa volt előttem a nagynéném Lili, aki tavaly 60 évesen még maratont futott. Illetve a húgom, unokatestvéreim. Csatlakoztam a programhoz mert segíteni szeretnék , illetve felhívni a figyelmet a Bliss alapítvány munkájára. Az Alapítványnál elsajátított „nyelv” segítségével unokaöcsém Ágoston és a többi gyermek is kommunikálni tanulhat a világban bárkivel, bármikor. Kérlek állj mellém és támogasd Te is a súlyosan, halmozottan sérült gyermekek oktatását egy színházjegy, üdítő árával. Minden adomány számít! Köszönöm!”

Farkas Zsuzsa 3000 Ft
Léchner Zsuzsa 1000 Ft Hajrá!!!
Boskovitz Oszkár 1000 Ft HAJRÁ ZSUZSIIIIIIIII !!!!!! BÜSZKÉK VAGYUNK RÁD!
Kovács-Tömöry Franciska x Ft Hajrá Zsuzsi,Veled vagyunk! Fantasztikus Vagy! Millió puszi
Vella Anikó x Ft Hajrá!
Kovács Róbert 3000 Ft
Gerdán Gábor 5000 Ft
Torma Gergő, Torma-Tömöry Zsófia 2000 Ft
Gerdán András és Judit 3000 Ft
anonim x Ft
Tömöry Pál 2000 Ft
Szabó József 7000 Ft
Kugler Nandi Imola Reka Saci x Ft Hajrá Zsuzsi! Fuss sokat, Veled futunk ha tudunk:) Puszi
Jancsó Katalin 2000 Ft A futás jó!
Áron és Helga 2000 Ft
Horesnyi Kati 5000 Ft Hajrá Zsuzsi!!!!!!!!! Nagyon szurkolok Neked!!!!!!!!!!!
Lily E 3000 Ft Hajrá!
Tömöry Miklósné 3000 Ft